Zásady používání souborů cookie na stránkách mstrojirny.cz

Níže jsou uvedeny zásady týkající se používání souborů cookie na webových stránkách mstrojirny.cz. Tato pravidla vysvětlují, jakým způsobem tyto soubory cookie používáme, jaké informace shromažďujeme a jak tyto informace mohou být využívány.

Co jsou soubory cookie? Soubory cookie jsou malé textové soubory, které jsou ukládány na vašem zařízení (např. počítač, mobilní telefon nebo tablet), když navštívíte webové stránky. Tyto soubory cookie obsahují informace, které jsou následně používány k různým účelům, jako je zlepšování funkčnosti stránek, poskytování personalizovaného obsahu, analyzování provozu na stránkách atd.

Jaké soubory cookie používáme? Na stránkách mstrojirny.cz používáme následující typy souborů cookie:

  1. Nezbytné soubory cookie: Tyto soubory cookie jsou nezbytné pro správné fungování stránek a umožňují vám procházet a využívat jejich funkce. Bez těchto souborů cookie bychom nemohli poskytovat určité služby, jako je například přihlašování do uživatelského účtu.
  2. Analytické soubory cookie: Tyto soubory cookie nám pomáhají analyzovat provoz na stránkách a shromažďovat anonymní statistiky o návštěvnosti. Tyto informace nám umožňují zlepšovat a optimalizovat naše služby a poskytovat uživatelům lepší uživatelský zážitek.
  3. Reklamní soubory cookie: Na stránkách mstrojirny.cz můžeme používat reklamní soubory cookie ke sledování vaší interakce s reklamou a poskytování personalizované reklamy na základě vašich zájmů a předchozích interakcí.

Jak ovládat používání souborů cookie? Pokud si přejete ovládat používání souborů cookie nebo je odstranit, můžete to provést prostřednictvím nastavení vašeho internetového prohlížeče.

Váš internetový prohlížeč vám poskytuje možnosti spravovat soubory cookie, včetně jejich povolení, blokování nebo odstranění. Obvykle najdete tyto možnosti v nastavení prohlížeče. Mějte však na paměti, že omezení používání souborů cookie může ovlivnit některé funkce stránek a omezit jejich plnou funkcionalitu.

Souhlas s používáním souborů cookie Používáním webových stránek mstrojirny.cz vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie v souladu s těmito zásadami. Pokud nechcete, aby byly soubory cookie používány, měli byste zvážit možnost změny nastavení prohlížeče nebo přestat používat tyto stránky.

Další informace Pokud máte další otázky nebo potřebujete další informace týkající se zásad používání souborů cookie na stránkách mstrojirny.cz, můžete nás kontaktovat prostřednictvím uvedených kontaktních informací na našich stránkách.

 

Dokument ke stažení: „Prohlášení o zpracování osobních údajů ve společnosti Miroslavské strojírny, s.r.o.